Kısmi Deniz Manzaralı

Rezervasyon

v
v
2

Oda Detayları

Full Deniz Manzarası TV / İnternet VRF Isıtma
Oda içi Kettle / Kahve - Çay VRF Soğutma 2 Kişilik
Oda içi Banyo Saç Kurutma Makinası Kahvaltı
Genç Yetişkin Oyun Alanları Geniş Ekran TV Oda içi Terazi

Diğer Bilgiler

Başlangıç - Bitiş tarihi seçerek uygun olan odaları görebilir ön rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.

Aktivite Detayları
Açılışa özel %25 indirim , sınırlı kontenjan.

Kalabalıktan uzak, doğanın başrol oynadığı eşsiz deniz manzarası eşliğinde huzuru sunuyoruz.

Akvaryum Butik Otel, İzmirin Şirin ilçesi Karaburunda bulunan Akvaryum Butik Otel ilk kez kapılarını 15.06.2023 misafirleri için açıyor. Tesis konum olarak Karaburunun kalbi Akvaryum incirli koyda denize sıfır konumundadır. Turizm belgesi ile temelden sıfır inşa edilmiş olup olabildiğince Karaburun yarım adasının dokusuna göre inşa edilmiştir.

Yapı malzemelerinde dış bölümler komple doğal taş ile inşa edilmiştir. Yapı içinde yine traverten ve banyolarda mermer kullanılmıştır. Isıtma ve soğutma sisteminde vrf ile odalar istenilen ısıda sabit tutulabilmektedir.

Açılışa özel %25 indirim ve erken rezervasyon fırsatı. Akvaryum Butik Otel 4 Full Deniz Manzaralı, 5 Deniz Manzaralı olmak üzere toplam 9 oda ile faaliyetlere başlamıştır. Sabah Oda Kahvaltı(07:30-10:30) konseptiyle yarım pansiyon misafirlerine hizmet vermektedir. Odanızda bulunan split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir.

Akvaryum Butik Otel 'de konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet ve mini bar standart odalarda mevcuttur. Ünlü Başarılı Aşçımız Barış Demir sayesinde Zengin menü ve içerikleriyle sizleri ağırlamak için heycanlanıyoruz.

Deniz ile iç içe rahatlıkla girip çıkabileceğiniz aktivitelerle dolu özel tasarım iskelemiz de sizleri bekliyoruz.

 

Daha Fazla Detay için Tıklayın.

Akvaryum Butik Otel de yaz sezonu açıldı.