Haz17

Akvaryum Butik Hotel

Akvaryum Butik Otel Otel Yorum

İzmirin şirin ilçesi Karaburunda bulunan Akvaryum Butik Otel 17.06.2023 ‘de misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Tesis konum olarak Karaburunun kalbi Akvaryum incirli koyda denize sıfır konumundadır.

" Şirin ve tertemiz odaları, mutfaklarından çıkan farklı Ege lezzetleri, masmavi denizi ile temiz plajları ve sundukları modern imkânları ile Karaburun size unutulmaz bir tatil seçeneği oluşturuyor.

Turizm belgesi ile temelden sıfır inşa edilmiş olup olabildiğince Karaburun yarım adasının dokusuna göre inşa edilmiştir. Yapı malzemelerinde dış bölümler komple doğal taş ile inşa edilmiştir. Yapı içinde yine traverten ve banyolarda mermer kullanılmıştır. Isıtma ve soğutma sisteminde vrf ile odalar istenilen ısıda sabit tutulabilmektedir. Pencerelerde ısı yalıtımlı Pimapen LEGEND seri çift cam kullanılmış olup iç cam şeffaf dış cam ise doğayla bütünleşen yeşil renk kullanılmıştır.

Akvaryum Butik Otel’in her detayında ince ayrıntılar, birinci sınıf malzeme ve işçilik ile tamamlanmıştır. Otel İzmir Karaburunda bir ilk olan VRF sistemi ile yapılmış olup yaz kış odaları istenilen sıcakta tutabilirsiniz. DAİKİN boyler ile 7/24 sorunsuz banyolarda sıcak su kullanımı.

Akvaryum Butik Otel kolay ve sorunsuz olması sebebi ile doğanın yok sayıldığı betona inat doğal dokuya uyumlu ahşap yapı ile yapılmış olup öncesinde var olan bazı tahribatlarda kaldırılmıştır. İskele çevresi karaburuna has endemik hurma zeytinleri ile peyzaj edilmiştir.

Akvaryum Butik Otel müşterilerine Karaburun’a has lezzetlerin olduğu zengin açık büfesi ile hizmetinizdedir. Dilerseniz otel restouranında Karaburuna has tatları dünya mutfağı ile birleştiren enfes tabakların ve yazın tadına dalga sesleri eşliğinde denize sıfır konumda deneyimlebilirsiniz. Karaburuna gelmek bir çok deneyimi bir arada yaşamaktır. Karaburunda deneyimlebileceğiniz yerlerden bir kaçına göz atalım.

- İncirlikoy Plajı yürüyerek 1 dk.
- İskeleye yürüyerek 3dk.
- Mimoza koyu araç ile 4 dk.
- Bodrum koyu araç ile 4 dk.
- İğdeler altı plajı araç ile 6 dk.
- Karaburun çarşı merkezi araç ile 4 dk.
- Dolungaz plajı araç ile 8 dk.
- Olcabük plajı araç ile 7 dk.
- Büyük ada kleopatra plajı tekne ile 4 dk.
- Küçük ada tekne ile 4 dk.

Karaburunda balık turları, deniz altı turları ( scuba) gibi deneyimlerin yanında Karaburun yarım adası bir çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. -Nergiz festivali -Keçi Kırkım şenliği -Hıdırellez… bunlardan sadece bir kaçı.

" Otelin tüm odaları panoramik konumu sayesinde deniz manzaralıdır. Sağ arka odalar KÜÇÜK ADA ve İncirliköy plajını sol arka odalar BÜYÜK ADA ve akvaryum koyunu ön odalar ise KÜÇÜK ADA, BÜYÜK ADA ve tüm koyu içine alan muazzam deniz manzarasını siz değerli misafirlerine sunuyor.

Odalarda Led TV, Cam kapılı minibar, özel eşyalar ve bilgisayarınız için kasa , telefon, saç kurutma makinası, cibinlikli yatakları Ve daha fazlası için AKVARYUM BUTİK OTEL.

Akvaryum Butik Otel de yaz sezonu açıldı.